Dedotec Türkiye, artık ARRI Lighting Yetkili Servis Merkezi.

2015 yılından beri ARRI Lighting distribütörlüğünü sürdüren Dedotec Türkiye, 2017 Kasım ayından itibaren ARRI Lighting Yetkili Servis hizmetlerini de müşterilerine sunmaya başlamıştır.

Dedotec Türkiye 10 yılı aşkın süredir sektörün önde gelen markalarının temsilciliğini yapmakta ve teknik servis hizmetlerini vermektedir.

2017 Kasım ayında ARRI’nin Almanya Stephanskirchen’de bulunan fabrikasında düzenlenen, 2 haftalık eğitim programını tamamlayarak testlerde üstün başarı göstermiş ve yetkili servis merkezi olmaya hak kazanmıştır.

Müşteri memnuniyetine dayalı hizmet anlayışı ile, tüm garantili ve garantisiz ARRI ışık ürünlerinin teknik servis desteği ve yedek parça temini en hızlı şekilde ve uygun fiyat politikası ile bundan sonra müşterileri ile Dedotec çatısı altında buluşacaktır. Ayrıca yetkili servis merkezi olarak hızlı hizmet verebilmek için ihtiyaç olan geniş yedek parça stoğu müşterilerin kullanımına sunulacaktır.

2016 Ocak ayından itibaren ARRI markalı ürünlerin garanti süreleri Daylight (HMI) setler için beş yıl , Tungsten (Halojen) projektörler için sekiz yıl olarak güncellenmiştir.

ARRI ışık ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi ve teknik servis desteği için 0212 328 00 66 nolu telefondan Türkiye distribütör’ü Dedotec’i arayabilirsiniz.