Dedotec Yeni Çıkan Kino Flo Select Serisini Tanıttı

Kino Flo Avrupa Satış Sorumlusu Alexander Bergdolt tarafından, yeni çıkan Kino Flo Select serisi tanıtıldı.

 

 

 

 

 

 

 

Yayıncılık söktöründe yer alan, sektörün öncü firmaları olan Orion, Gölge Işık META, İstanbul Işık, STM, Aplus ve Film Sokağı’nda düzenlenen demolarda profesyonel kullanıcılara Kino Flo Celeb 201, 401, 401Q ve Select 20, Select 30 tanıtıldı.

Select serisinin çok hafif ve güçlü olması, en üstün LED teknolojisini kullanması, plus minus green özelliği taşıması, akü ile çalışabilir olması, 2700K-6500K arası renk ısısına sahip olması, 96 CRI değeri ve çok yumuşak ışık dağılımı ile ışık şefleri ve görüntü yönetmenleri tarafından tam puan aldı. Select serisi Select 20 ve Select 30 olarak iki farklı ölçüde üretilmekte olup Kino Flo’nun sektörde soğuk ışık diye tabir edilen 60’lık ve 120’lık flöresanların yerini alacağı düşünülmektedir. Select serisi ışık kontrolü anlamında, honeycomb grid, softbox, snap grid ve difüzyon ile geniş bir aksesuar yelpazesi sunmaktadır.

Sektörde soft (yumuşak) ışık skalasında çeyrek asırdır tartışmasız lider olan Kino Flo yeni teknolojiler yapmış olduğu yatırımlar ve şık tasarımlarıyla bu liderliğini devam ettirmeyi hedeflendiğini göstermektedir.