Dedotec Yeni Çıkan Arri SkyPanel Serisini Tanıttı

 

Arri Türkiye ve Türk Cumhuriyetleri Satış Müdürü Koray Enlioğlu tarafından, yeni çıkan Arri SkyPanel serisi tanıtıldı.

Yayıncılık söktöründe yer alan, sektörün öncü firmaları olan Orion, İstanbul Işık, STM, Aplus ve Film Sokağı’nda düzenlenen demolarda profesyonel kullanıcılara Arri L serisi LED projektörler ve SkyPanel serisi Panel LED’ler tanıtıldı.

 

 

SkyPanel serisinin çok güçlü olması, en üstün LED teknolojisini kullanması, RGB-W özelliği taşıması, akü ile çalışabilir olması, 2800K-10000K arası renk ısısına sahip olması, 96 CRI değeri ve çok yumuşak ışık dağılımı ile ışık şefleri ve görüntü yönetmenleri tarafından tam puan aldı. SkyPanel serisi Color ve Remote Phosphor olarak iki farklı özellikte üretilmektedir. Color ve Remote Phosphor kendi içinde de 30 ve 60’lık olarak iki ölçüde sunulmaktadır. SkyPanel serisi ışık kontrolü anlamında, honeycomb grid, softbox, snap grid ve difüzyon ile geniş bir aksesuar yelpazesine sahiptir.

 

 

Film ve TV sektöründe, kamera ve ışık skalasında bir asırdır lider olan Arri yeni teknolojiler yapmış olduğu yatırımlar ve şık tasarımlarıyla bu liderliğini devam ettirmeyi hedeflendiğini göstermektedir.