Dedolight LED Portatif Stüdyo Setleri

Dedolight’ın klasikleşmiş ve ödüllü Dedolight projektörlerini tek bir kişinin taşıyabileceği kadar küçük bir set halinde biraraya getirerek oluşturduğu setlere artık LED projektörler eklendi. Birçok küçük mobil ekip için önemli olan efektif çalışma ve en iyi kaliteyi sunmaktır, fakat bunları sınırlı zamanda yapması gerekir. Bu amaçlara ulaşabilmeyi sağlayan Dedolight setler diğerlerinden çok daha hızlı ve kolay kurulabilir.

Hafif, kullanıcı dostu, akü ile çalışabilen, gerekli tüm aksesuarlarıyla birlikte bir taşıma çantasına sığabilen setlerde, hem odaklanabilir hem de panel LED projektörlerden oluşan seçenekler mevcuttur. Odaklanabilir projektörlerle hazırlanmış olan setler 3 ve 4 projektörlü (SPSLED3 ve SPSLED4) şekilde tasarlanmıştır. Bu setler Daylight ve Bicolor olmak üzere 2 farklı renk ısısında sahiptir. Akü ile çalıştırma seçeneği ayrıca mevcuttur. Panel LED ve odaklanabilir projektörlerin uyumlu kombinasyonu ile elde edilen setler ise, 2 odaklanabilir projektör ile 1 panel veya 2 odaklanabilir projektör ile 2 panel kombinasyonu (SPSLED2x2) bulunmaktadır. Yine bu kombine setler yine Daylight ve Bicolor renk ısılarına sahiptir. Akü ile çalıştırma seçeneğine sahiptir. Dedolight ışık sistemleri, özellikle Harry Potter, Armageddon ve Yüzüklerin Efendisi gibi özenle hazırlanan Hollywood film prodüksiyonlarının ve karmaşık özel efekt uygulamalarının vazgeçilmezleri arasındadır. Bu setlerden SPSLED setler ana ışık, dolgu ışığı, arka ışık, kontür ışığı ve arka plan ışığı ihtiyaçlarının

hepsini tek setle karşılamaktadır. Set çantası; ayarlanabilir iç bölmeleri ile koruma, kolay yerleşim ve dengeli ağırlık dağılımı sağlarken fermuarlı bölmeye gizlenebilen omuz ve bel askıları kolay taşıma sağlar. Ayrıca kırılmasından endişe duymadan rahatlıkla çanta olarak havaalanı bagaj bölümüne verilebilir. Projeksiyon eklentileri, softbox ve gridler, filtreler, barndoor’lar, DC güç kaynağı, scrim ve gobo setleri gibi çeşitli aksesuarlar ilgili setlerde bulunmaktadır.