ARRI 100. Yıl Instagram Yarışması

Arrı Instagram YarışmasıARRI 100. doğum gününü kutluyor. Bunu kutlamak ve fotoğraflarla kalıcı kılmak için ARRI sizin desteğinizi istiyor. Marka ile aranızdaki ilişkiyi anlatan yada ARRI’yi en iyi temsil ettiğini düşündüğünüz fotoğrafı @arri ve #arri100contest hashtagi ile etiketlediğinizden emin olun ve Instagram’a yükleyin.

Yarışma 1 Kasım 2017 saat 14:00 (CET) de sona erecektir. Katılımcılar en fazla 3 adet fotoğraf yükleyebilirler. Tüm fotoğraflar şirket içinde oluşturulacak bir jüri tarafından değerlendirilecektir. Kazananlar, sınırlı sayıda üretilmiş olan ARRI ürünlerine sahip olacaklar ve ARRI’nin Münih’teki Genel Müdürlüğü’ne ayrıcalıklı bir ziyarete davet edilecekler.

Peki, ne bekliyorsunuz? ARRI’nin vizyonunuza nasıl ilham kaynağı olduğunu gösterin.

Neler Kazanabilirsiniz?
Birincilik Ödülü
Almanya, Münih’e 1 kişilik, 2 günlük seyahat. ARRI Genel Müdürlüğü’ne yapılacak bu seyahatte, bir yönetim kurulu üyesi ile tanışma ve tesisimizi ziyaret etme şansına sahip olacaksınız.

Dahil olan hizmetler: Münih’e ekonomi sınıf gidiş-dönüş uçak bileti, havaalanı-otel arası transferler ve kahvaltı dahil 2 gecelik otel konaklaması. (1500€ değerinde - iade edilemez, değiştirilemez ve paraya çevrilemez)

İkincilik Ödülü
ARRI nin 100. yılına özel, sınırlı sayıda üretilmiş ceket, şapka, t-shirt ve kalem. (500€ değerinde - iade edilemez, değiştirilemez ve paraya çevrilemez)

Üçüncülük Ödülü
ARRI nin 100. yılına özel, sınırlı sayıda üretilmiş ceket, şapka, t-shirt ve kalem. (250€ değerinde - iade edilemez, değiştirilemez ve paraya çevrilemez)

www.arri.com/arri100contest adresinden yarışma kurallarına erişebilir veya ARRI Lighting Türkiye distribütörü Dedotec Türkiye’yi arayabilirsiniz. Tel.:0212 328 00 66